Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Nakliyat hizmeti gerçekleştirilirken henüz talep aşamasında sizin dikkat etmeniz gereken bir takım önemli hususlar vardır. Bu nedenle de nakliyat hizmeti alacağınız firmanın size bir şekilde süreç için garanti vermesi gerekir. Genellikle kurumsal olmayan firmalara baktığımız zaman burada sözlü bir garanti yoluna giderler ancak bir eşyanın taşınması sırasında zarar görmesi halinde bu tür firmalarında mesuliyet kabul etmeyeceği gibi sizin yasal anlamda da bir yaptırımınız olmayacaktır. Bunun için garanti verecek olan firmadan mutlaka yazılı resmi bir belge almalısınız.

Nakliyat işlemlerinde son dönem yeniliklere baktığımız zaman karşımıza sigortalı taşımacılık hizmeti çıkıyor. Çünkü bu artık 21. Yüzyılda çağında bir gerekliliği olarak biliniyor. Sigortalı nakliyat talep ettiğiniz de eşyalarınız da içinizde çok daha güvende hissediyorsunuz. Evet, yukarıda da bahsettiğimiz gibi kurumsal olmayan firmalarda bu tip bir nakliyata hiçbir zaman yaklaşmıyorlar. Biz Ataşlar Nakliyat olarak kurumsal yapımız gereği ve işimize duymuş olduğumuz saygıdan kaynaklı olarak nakliyat işlemlerimizde sigortalı taşımacılık yaparak müşterilerimizin süreç içerisinde de stres yaşamamasını tercih ediyoruz.

Ataşlar nakliyat bünyesinde taşınan her eşya sigortalı nakliyat kapsamında değerlendirilir ve bunun içinde bu hizmete büyük önem verilmiştir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemlerinin uzun sürüyor olması inanların en büyük korkularının başında geliyor. Dolayısıyla burada sigortalı taşımacılık beraberinde firmaların kendilerini düşünmesini sağlamıştır. Firmalar bu durumda asansörlü nakliyat hizmeti vererek insan gücüyle taşınmayı da olabildiğince alt seviyeye indirmiştir. Asansörlü nakliyat ile birlikte eşyalarınız evinizden asansörle alınarak aracın içerisine kadar indirilir ve en doğru yöntemlerle istiflenmesi sağlanır. Yine varış noktasında aynı şekilde dairenin konumuna göre kurulumu yapılan asansör yardımıyla araçtan alınan eşyalar gerek pencereden gerekse balkondan evinizin içine kadar yerleştirilecektir.

Biz yılların bize vermiş olduğu güce ve güvene dayanarak en doğru yöntemleri geliştirmiş uygulamış ve araştırmalara da devam etmekte olan bir firmayız. Amacımız süreç içerisinde her şeyin sizin istediğiniz yönde geliştirilmesini sağlamak ve bunun içinde her zaman en kalitelisini en doğru hizmeti sunabilmek için uğraşırız.

Biz doğru nakliyat sürecini işleten Türkiye’nin en güçlü firmalarından bir tanesiyiz.