HAKKIMIZDA

Ataşlar Nakliyat taşımacılık hizmetinde 15 yılı devirmiş Ankara’nın en güçlü ve köklü firmalarından bir tanesidir. Nakliyat sektörüne girdiğimiz günden bu yana bizimle aynı zamanda hizmete başlayan firmalara profesyonelliğimizi de ön planda tutarak büyük farklar atmış bulunuyoruz. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki nakliyat konusu her zaman uzmanlık, eğitim ve profesyonellik gerektirir. Bizde buradan yola çıkarak sürekli kendimizi geliştirip yenileriz. Teknolojinin nakliyat sektöründeki her türlü olanağını kullanarak imkanlarımızı da seferber etmek isteriz. Bunun için ARGE çalışmalarına ağırlık veririz.

Ataşlar Nakliyat bünyesinde bulunan çalışanlarımızın tamamı müşteri memnuniyetine dayalı çözümler geliştirir. Bu bizim profesyonelliğimizin de bir gerekliliğidir. Güler yüzlü çalışanlarımız eşya taşıma, paketleme gibi uzmanlık gerektiren işlemler sırasında şeffaf bir çalışma modeli tercih ederek tüm sürecinde müşterilerimizin görebilmesi sağlanır.

Rakiplerimiz Arasında Tekiz!!!

Firmamız rakipleri arasında her zaman bir adım daha önde olmayı başarmıştır. Bunun içinde yalnızca Ankara değil Türkiye’nin 81 iline nakliyat hizmetini ulaştırabilmektedir. Nakliyat işlemlerinde çalışan personeller kadar malzemelerinizin, araçlarınızın ve asansörlerinizin de üst düzeyde hizmet vermesi gerekir. Bunun için firma olarak biz her türlü gelişmeleri de göz önünde bulundurarak teknolojinin imkanlarını kullanmayı tercih ederiz. Firmamız bünyesinde hizmet veren araçlarımız ve asansörlerimiz düzenli olarak bakıma tutulur. Bu yalnızca teknik aksamlarının değil aynı zamanda eşyaların titiz bir yolculuk yapması için önemlidir. Bu sayede taşıma ya da ulaşım esnasında eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmemiş olacaktır.

Ataşlar Nakliyat 15 yıldır çok güçlü bir şekilde hareket ettiği ve geleceği de önceden öngördüğü için bugün nakliyat sektörü içerisinde önemli bir yer edinmiş ve tecrübe sahibi olmuştur. Firma olarak bizim en büyük amacımız bu sektör içerisinde yıl gösterici olmamızdır. Bunun içinde her zaman yenilikleri takip ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Firmamız yalnız bulunduğu şehirde değil aynı zamanda dijital ortamda online olarak iletişime geçebilecek şekilde kendisini geliştirmiştir. Bu anlamda şehirler arası nakliyat hizmetleriyle alakalı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli taşıma, hızlı nakliyat, sigortalı çözümler arıyorsanız SAYMAN NAKLİYAT size bu konuda yardımcı olacaktır.

7/24 bizimle iletişime geçebileceğiniz adres ve telefonlarımız sitemiz üzerinde sizlere sunulmuştur.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler Ankara…

SAYMAN NAKLİYAT