Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık sektöründe kalite, disiplin oldukça önemli başlıklardır. Çünkü bu hassasiyet ve özen beraberinde hızlı nakliyatı da getirecektir. Biz Ataşlar Nakliyat olarak genç personellerimizle birlikte her nakliyat hizmetimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Taşımacılık hizmetine vermiş olduğumuz önem neticesinde eşyalarınız tüm detaylara dikkat edilerek taşınacaktır.  Ankara evden eve nakliyat hizmetiyle siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve eksiksiz bir hizmet sağlayabiliyoruz.

Ataşlar nakliyat Ankara evden eve nakliyat hizmetinde her daim müşteri memnuniyeti garantisi ve uygun fiyatlar sunmuş eşyanın sökme montaj işlemlerine varıncaya kadar hepsinin garanti çerçevesinde olmasına dikkat eder. Bu amaçla nakliyat hizmetimiz sırasında eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmek adına da en kaliteli işçilik sunulacaktır. Firmamız siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunabilmek adına başarılı çözümler üretir.

Ataşlar nakliyat dijital ortamda da müşterilerinin kolay iletişimini sağlamak amacıyla internet sitesini oluşturmuş ve yalnız Ankara değil tüm Türkiye’den de ulaşım sağlanmasını hedeflemiştir. Taşımacılık işlemlerinde güven önemli bir konu. Dolayısıyla burada güvenin de tam olarak sağlanabilmesi için firma olarak sigortalı nakliyat hizmetine önem vermekteyiz.

Sigortalı ve Garantili Nakliyat Hizmeti

Ankara evden eve nakliyat firması olan Ataşlar Nakliyat çözüm geliştirmek ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına sigortalı nakliyat hizmeti sağlamıştır. Bu hizmet bizim için önemli olduğu kadar sizin içinde önemlidir. Çünkü bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmasını istediğiniz yere ulaştırılacaktır.

Genelde insanlar sigortalı nakliyat hizmetini şehirler arası nakliyat hizmetinde tercih etmektedir. Lakin burada mesafenin uzaklığının pek bir önemi de yoktur. Çünkü nakliyat beraberinde her zaman bir risk içerir ve çeşitli nedenlerden dolayı eşyanız zarar görebilecektir. Siz tüm bunlara ihtimal vermemek adına taşımacılık hizmetinde sigortalı nakliyatı tercih etmeniz önerilir. Sigortalı nakliyatımızda öncelikli olarak ekspertiz ekiplerimiz evinize gelerek eşyanın tespitini yapacak ve burada hassasiyet durumu gözden geçirilecektir. Eşyanızın yoğunluğu ve hassasiyetine göre bir fiyat belirlenmesi yapıldıktan sonra sigorta aşamasına geçilecektir.

Ekspertiz işlemlerinin ardından anlaşma sağlanması durumunda gün belirlenecek ve ekiplerimiz sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinizde eşyaların taşınması için hazır olacaktır. Taşıyıcı personellerimiz için ambalajlama ve paketleme çok önemlidir. Bu sayede eşyanızın yolculuk sırasında zarar görmesi önlenmiş olacaktır.