Ofis Taşımacılığı

OFİS TAŞIMACILIĞI

Evden eve nakliyat kadar taşımacılık sektöründe en fazla tercih edilenlerden bir tanesi de ofis taşımacılığı olmuştur. İşin teknik detayına baktığımızda ise şunu görebiliyoruz ki ofis taşıması çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken taşıma modelidir. Bize gelen müşterilerimizin en çok memnun kaldığı noktaların başında ise bu bilinçle hareket etmemiz ve taşımacılık sırasında sorun yaşamamamızdır.

Ofis taşımacılığı hızlı yapılabilmesi için planlamanın eksiksiz olarak yapılmasını beraberinde getirecektir. Bu işleme başlarken ilk dikkat edilmesi gereken ofis içerisindeki eşyaların tespitidir. Çünkü bu sayede taşıma işlemi daha profesyonel ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilecektir. Ofisinize gelen ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz ofisi tüm detaylarıyla incelenerek taşıma gününde nasıl hareket edilmesi gerektiğini tespit eder. Bu tespit aşamasında size asansörlü nakliyat hizmeti hakkında bilgiler verilir.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Asansörlü ofis taşımacılığı hizmetimizi tercih edilmesinin en önemli nedenlerinin başında hızlı olması geliyor. Özellikle de ofisiniz yüksek katlardaysa bu durumda bu çözüm yolundan başkasının da sizin beklediğiniz kaliteyi yerine getiremeyeceğini bilmelisiniz. Taşıma gününde tüm tespitler yapılmış ve uzman personellerimiz ofisinizde olacak ve paketlemenin gerçekleştirilmesi içinde gerekli işlemleri başlatacaktır. Paketleme aşamasında her oda ayrı ayrı düzenlenerek bu şekilde bir taşıma sağlanacaktır. Aksi durumda gidilecek olan yerde de bu işin bir de düzenlemesi olduğundan gelişi güzel bir şekilde yapılan paketleme ve taşıma ikinci aşamanın daha yavaş olmasına bunun da zaman kaybına uğramasına neden olacaktır. bu nedenle de eşyanızı ister bizim taşımamızı isteyin ister başka firmayla buna çok önem vermeniz gerekir. Görüyoruz ki pek çok firma bu işlemi gerçekleştirmek yerine eşyaları gelişi güzel toplamakta ve sonrasında da işler içinden çıkılmaz bir hale dönüşmekte.

Biz Ataşlar Nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmetinde her zaman altını çizen kaliteye sahip olduk ve bunun içinde profesyonelliğimizin ayrıcalığını oluşturabildik.

Firmamız Ankara merkezli olarak hizmet vermekte lakin ofis taşıma işlemlerinde tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Bu işlem sırasında ofisinize gelecek olan personellerimiz arasında mobilya ustası da olacağından dolayı monte ve demonte işlemleri de en doğru şekilde ve eşyanıza zarar vermeden yapılacaktır.