Parça Eşya Nakliyat

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Zaman, zaman evinizdeki fazla eşyalarınızdan kurtulmak isteyebilir ancak atılamayacak kadar da kıymetli olduğunu düşünebilirsiniz. Özellikle de önem ve değer verdiğiniz eşyalarınızı belli bir süreliğine taşımak ya da bir yere kaldırmak istiyorsanız bu durumda almanız gereken hizmetinde parça eşya taşıma olduğunu unutmamalısınız. Neden bu hizmet modeli tercih edilmeli derseniz gideceğiniz ve yanınızda gelmesini istediğiniz eşyalarınızı parça olarak götürebilirsiniz. Bu sayede normal bir nakliyat ücretinin çok daha altında bir ödeme gerçekleştirerek taşınmasını sağlayabilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinden genellikle memur ve öğrenci kesimi tercih etmektedir. Bu sayede az olan eşyalarınız için büyük bir araç tutmak zorunda kalmazsınız. Üstelik tekrar geleceğiniz bu şehirde tüm eşyalarınızın da oradan oraya sürüklenmesine gerek kalmayacaktır.

Parça eşya taşıma nakliyat sektörü içerisinde kendiliğinden ortaya çıkmış bir hizmet modeli. Dolayısıyla yeni bir şehre gittiğiniz zaman oradan yeniden eşya almanıza gerek kalmaz. İhtiyacınız olan eşyaları taşıyarak süreci daha uygun hale getirmiş olursunuz. Parça eşya taşımacılığı yalnız şehirler arası nakliyat için değildir. Aynı zamanda bulunduğunuz şehir içinde de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Özellikle de büyük eşyalarınız için bu hizmet modeli olmazsa olmazların başında gelir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti talep edildiğinde öncelikli olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizden adres bilgileriniz alınmasıyla başlatılan resmi süreçte evinize gönderilecek olan ücretsiz keşif ekibimiz gerekli inceleme ve tespitlerinde yapılmasını sağlayacaktır. Bu tespitin amacı aynı yöne gidecek olan eşyaların belirlenmesidir. Parça eşya taşımacılığında aynı yöne giden eşyalar tek bir araç içerisinde taşınır. Bu hizmet için araçlarımız özel olarak dizayn edilmiştir ve hiçbir şekilde karışıklık olmasına müsaade edilmez. Varış noktasında ilk gidilecek adresteki eşyalar ön tarafa konularak sonraki eşyalarında indirilmesinin önüne geçilir. Bu sayede yolculuk sırasında indirme ve bindirme de eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya tanım itibariyle taşınma anında eşyaların tamamının değil yalnızca bir bölümü ya da birkaç tanesinin taşınması demektir. Bu hizmeti alan her müşterimiz ayrıcalıklı olarak düşünülür ve ona göre hareket edilir.