Nakliyat Ambalajlama

PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Nakliyat işlemlerinde ilk dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi paketleme ve ambalajlamadır. Bu işlemi ne kadar doğru ve düzgün bir şekilde yapabilirseniz nakliyat sürecinizin de o kadar güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamış olursunuz. Firma olarak paketleme ve ambalajlama hizmeti vermemizin en önemli nedenlerin başında eşyanızın taşınma sırasında zarar görmesini önlemektir. Çünkü sizin uzun yıllar para biriktirerek aldığınız ve hatta manevi değeri yüksek olan eşyalarınız yeni adresine ulaştırılırken zarar görmesinin önüne geçilmesini sağlamak içindir. Nakliyat sırasında karşılaşılan en büyük zorluklardan ve sıkıntılardan bir tanesi olan eşya taşınırken çizilmelerin olması doğru paketleme ve ambalajlama yöntemleriyle ortadan kalkmış olacaktır.

Eşya paketleme bizden talep edilebilir ancak sizin kendiniz yapmanız durumunda aynı kaliteli nakliyat devam ettirileceğinden dolayı da yine titiz bir şekilde taşınma sağlanır. Ancak sizin paketlemeyi ne şekilde doğru yaptığınız da elbette ki süreç için önemlidir. Paketleme aşamasında kullandığımız tüm malzemeler kaliteli olarak tercih edilmiş olmakla birlikte hepsi TSE standartlarına uygundur. Paketleme sırasında her eşya özel olarak ayrıştırılır. Kırılma olasılığı yüksek olan eşyalarınız kolileme aşamasındayken kraft kağıt, balonlu poşet gibi seçeneklerle güçlendirilerek dışarıdan zarar gelmesinin de önüne geçilmiş olacaktır.

Garantili Paketleme Hizmeti

Paketleme konusunda biz nakliyat firmaları arasında her zaman en öne çıkarız. Çünkü bu iş için görevlendirilmiş olan personellerimiz bu işin eğitimini almış çok uzun yıllar boyunca da eğitimlerini tecrübe etme imkanı bulmuşlardır.

Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Paketleme aşaması sonrasında eşyalarınız ister asansörlü nakliyat kullanılarak isterseniz de bina içerisinden indirilerek taşısın hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Biz bunun garantisini sözlü ve yazılı olarak size mutlaka belirtiriz.

Yazılı olarak belirttiğimiz nakliyatımızda öncelikli olarak eşyaların tespiti sağlanarak liste çıkarılır. Bu listenin amacı yolculukta zarar gören eşyaların yapacağımız sigorta sayesinde zararının karşılanmasını sağlayacaktır. Sigortalı nakliyat süreci içerisinde eşyanız herhangi bir nedenden dolayı zarar görürse maddi olarak karşılığı tamamlanmaya çalışılacaktır.

Biz Ataşlar Nakliyat olarak bugüne kadar pek çok firmaya ya da bireysel müşteriye hizmet verdik. Yapmış olduğumuz başarılı nakliyatlar ise bizim bu konuda her zaman bir numara olmamızı sağlamıştır.